Μπορείτε να επικοινωνείτε στο email

studiopressbg@gmail.com

05 Φεβρουαρίου 2017

Νίκη με 2-1 του Παναργειακού επί του Παναρκαδικού

Σε έναν πολύ κρίσιμο αγώνα για την σωτηρία του ο Παναργειακός επικράτησε με 2-1 επί του Παναρκαδικού. Το πρώτο ημίχρονο έληξε με 1-0 και χωρίς ιδιαίτερες ευκαιρίες, στο δεύτερο ημίχρονο ο Πούτσι από στημένη φάση έκανε το 0-1 στο 53΄λεπτό, δέκα λεπτά αργότερα ο Παναγιωτόπουλος βάζει το γκολ της ισοφάρισης και στο 80΄λεπτό ο Καρέλης λίγα μόνο λεπτά από την ώρα που μπήκε στον αγωνιστικό χώρο έκανε το τελικό  2-1 .

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Σαχσανίδης, Βιδάλης, Στασινόπουλος, Σιάτρας, Φίλης, Κουρούμα, Παπουτσής, Ραχίμ, Φασούλης, Καλογέρης, Παναγιωτόπουλος
(12.Καρέλης, 13.Καλύβας, 14.Ζαχαράκης, 15.Τσέλιος, 16.Κατσίρης, 17.Ζέρβας, 18.Καστρίτης).

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Καπετάνος, Καναβέτας, Γκρόσιος, Αρώνης, Δήμας, Κυριακόπουλος, Βελισσάρης, Σαλαπάτας Α., Πούτσης, Γιουκούδης
(12.Αρδάμης, 13.Κολιόπουλος, 14.Καραμήτος 15.Ψυχογιός, 16.Γκίτζιας, 17.Μέλλος, 18.Μπίσσιας).